Dzisiaj jest piątek, 25 lipiec 2014r.
Kontakt kontakt ikona LogowanieDarmowa rejestracja

dodaj do ulubionych powrót do biznes-firma

sklep z dekoracjami cukierniczymi

Masz pomysł na biznes? Udało Ci się zrealizować taki pomysł? Szukasz pomysłu na własny interes? To Forum jest dla Ciebie.

sklep z dekoracjami cukierniczymi

Postprzez pati9996 » 25 Gru 2011, 22:39

Witam
Planuję otworzyć na targu sklepik z dekoracjami cukierniczymi np. opłatki na tort, barwniki spożywcze , figurki na różne okazje itp. jak myślicie czy to jest dobry pomysł? dodam że w mojej miejscowości nie ma nic takiego ja sama jak chcę coś kupić takiego to tylko przez internet
i jeszcze jedno może znacie jakieś hurtownie z takim asortymentem
z góry dziękuję
Awatar użytkownika
pati9996

Re: sklep z dekoracjami cukierniczymi

Postprzez Prettier » 26 Gru 2011, 14:22

Hmm, problem w tym, że większość odbiorców nie stanowią raczej klienci indywidualni tj. przypadkowi kupcy na targu. Najlepiej byłoby zaopatrzać cukiernie, a do tego najbardziej nadawałby się sklep internetowy. Sama widzisz jak to idzie w internecie, mnie się wydaje, że zarobku dużego na zwykłych klientach nie będzie, bo takie rzeczy są też w cukierniach czy marketach i to żadna nowość.
Awatar użytkownika
Prettier

Postprzez 78Fran » 28 Gru 2011, 02:53

Zgadzam się, gdy cukiernia jest dodatkowo wyposażona w takie ozdoby to jest całkiem sensowne. Nie wiem jak sprzedawałyby się same dekoracje. A może sklep internetowy byłby bardziej korzystny?
78Fran

Postprzez cyrwis11 » 30 Gru 2011, 16:36

Potwierdzam. Na targu ktoś przyjeżdza autkiem i sie rozklada ze wszystkim co ma, pelen asortyment slodyczy i innych artykulow spozywczych. Nie wiem co by dalo zdecydowanie sie na jedną grupę produktow. Ewentualnie jesli myslisz o jakiejs budc jak sama napisalas, na bazarze, to chyba lepiej zainteresowac sie kontraktem z jakas cukiernią i np. sprzedawaniem jej produktow na zamowienie za odpowiednią prowizją.
Awatar użytkownika
cyrwis11

Postprzez zofka28 » 15 Mar 2012, 12:27

Fajny pomysł z takim sklepem, ale sklep internetowy jest dostępny dla wszystkich a stacjonarny tylko dla społeczności lokalnej. Można zawsze przy takim sklepie stacjonarnych mała kawiarenkę otworzyć. Ważne żeby mieć kilka źródeł dochodu i działalność rozszerzać. Ja Ci mogę polecić portal na którym są wszelkie formalności dotyczące otwierania firmy w fajny prosty sposób opisane.
zofka28

Wróć do Pomysł na Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Copyright by Biznes-Firma © 2010 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by Digital Sunset
Regulamin | Polityka prywatności | Pomoc | Kontakt